Masz Pytania ? Dzwoń
91 482 32 32
91 483 70 70

TS Pro Zero niezależny czytnik karty kierowcy

Niezależny samodzielny czytnik karty kierowcy. Posiada własną pamięć, zasilanie. Odczyt następuje natychmiast po włożeniu karty w slot czytnika a dane zapisywane są w wewnętrznej pamięci. Duża 4 GB pamięć na karcie microSD.
669,00 zł netto  
Waga: 0.12 kg +23% VAT = 822,87 brutto PLN,
Ocena:
  ( 4.50/6 )
Producent: TachoLab

Czytnik do karty kierowcy Ts Pro Zero

Czytnik przeznaczony jest dla kierowców którzy potrzebują odczytać swoją kartę w dowolnym miejscu bez konieczności posiadania telefonu, komputera czy oprogramowania.

Aby odczytać dane wystarczy włożyć kartę w slot czytnika. Odczyt rozpoczyna się automatycznie i trwa niewiele ponad minutę. Ts Pro zero posiada wyjmowaną kartę microSD o pojemności 4GB na której zapisywane są sczytane karty kierowców. Daje to możliwość łatwego przeniesienia danych bez konieczności podłączania czytnika kablem. Wystarczy wyjąć kartę z czytnika i włożyć do telefonu komputera lub tabletu a następnie wysłać dane emailem lub nawet sms-em.

Ts Pro Zero

Ts Pro posiada własne zasilanie. Wbudowany akumulator ładowany jest po podłączeniu czytnika do komputera lub ładowarki (można ładować za pomocą ładowarki do telefonu).

Podobnie jak w innych czytnikach karta kierowcy odczytywana jest w całości. Nie ma konieczności ani możliwości odczytu danych ze wskazanego okresu.

Do przeniesienia danych oprócz wyjmowania i przenoszenia karty można użyć załączonego kabla. Podłącza się go do gniazda miniUSB, w które wyposażony jest czytnik Ts Pro zero. Po podłączeniu do komputera urządzenie widoczne jest w systemie jako dysk zewnętrzny.

Jak widać na zdjęciu Ts Pro zero posiada wtyk do tachografu oraz klawisze funkcyjne. Wersja "Zero" czytnika Ts Pro ma je nieaktywne. Istnieje jednak możliwość wykupienia rozszerzenia (aktywacji) do wersji Ts Pro 2, która umożliwia pełną współpracę i pobieranie danych z karty kierowcy i tachografu cyfrowego. Ts Pro 2 odczytuje dane z tachografu inteligentnego.

Po rozszerzeniu wersji klawisze funkcyjne służą do wyboru zakresu i okresu pobieranych danych z tachografu. Dodatkowo do urządzenia dołączony jest program do konfiguracji czytnika.

Sygnalizację zakończenia odczytu wskazują umieszczone w górnej i tylnej części diody led.

Dane Ts Pro zero

  • Odczyta danych z karty za pośrednictwem wbudowanego czytnika kart kierowcy.
  • Wybierany format zapisu pliku : .ddd, .esm, .a1b, .dtc, .dtg, .v1b, .c1b, .ttp, .tgd
  • Wymiary i waga – 108 mm x 46 mm x 18 mm, 52g
  • Duża pamięć na karcie microSD – 4GB
  • Zasilanie przez wbudowany akumulator, ładowany za pomocą ładowarki lub po podłączeniu do komputera.

Zawartość opakowania:

  • Czytnik Ts Pro zero
  • Instrukcja obsługi
  • Kabel USB

 

Znajdujące się w serwisie treści i obrazy są chronione prawem autorskim.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i przedruki w jakiejkolwiek formie bez zgody firmy NET POLSKA - ZABRONIONE.

NET POLSKA
71 - 001 Szczecin, ul. Południowa 15,
91 483-70-70 (tel.), 091 482-32-32 (fax.)
www.netpolska.com
copyright © 2001 - 2024