Masz Pytania ? Dzwoń
91 482 32 32
91 483 70 70

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika 2021

Dziś wysyłka !
Najnowsze 5 wydanie (czerwiec 2021) podręcznika dla osób ubiegających się o certyfikat, licencję, zezwolenie na transport krajowy lub międzynarodowy. Książka poprawiona i uzupełniona o nowe przepisy. Napisana przez wybitnego znawcę i autora wielu książek dotyczących transportu dr inż. Bogusława Madeja. Podręcznik, zawiera kompendium wiedzy niezbędnej dla osób przygotowujących się do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym.

495 str. / FORMAT B5 / wydanie 5, czerwiec 2021 r.

125,00 zł netto  
Waga: 0.83 kg +5% VAT = 131,25 brutto PLN,
Ocena:
  ( 3.95/58 )
ISBN: 978-83-961911-0-6
Producent: TSLern

Certyfikat kompetencji przewoźnika drogowego - podręcznik na kurs

Książka Certyfikat kompetencji przewoźnika drogowego

Najnowsze (Stan prawny 06.2021), 5 wydanie znanej i cenionej książki dla osób ubiegających się o certyfikat kompetencji zawodowych. Materiały szkoleniowe zawarte w podręczniku stanowią pełne kompendium wiedzy do nauki na certyfikat. Książka przeznaczona jest dla przewoźników i osób przygotowujących się do egzaminu oraz innych, którzy zamierzają prowadzić firmy transportowe, spedycyjne - pośredniczące w zakresie przewozu osób i rzeczy, zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym.. Obecna wersja podręcznika została przygotowana zgodnie z najnowszymi przepisami, uzupełniona (e-toll) i poprawiona.

Jeśli starasz się o licencję lub zezwolenie na wykonywanie przewozów osób lub rzeczy w transporcie krajowym lub międzynarodowym - ta książka jest dla Ciebie.

Zakres wiedzy zawartej w podręczniku odpowiada wytycznym zawartym w przepisach krajowych i europejskich.

Obecne wydanie książki pt. Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego o tzw. pakiet mobilności oraz zmiany w prawie handlowym. Pakiet Mobilności opisuje wprowadzone do rozporządzenia 561 zmiany dotyczące m.in odbierania odpoczynków tygodniowych, możliwości wydłużenia czasu jazdy podczas powrotu do bazy oraz zasad wykorzystywania przerw w załodze.

Podręcznik zawiera przykładowe testy i zadania egzaminacyjne.

Podręcznik został napisany w sposób możliwie prosty i przyjazny dla czytelnika, wyjaśniający poszczególne zagadnienia, tak aby nauka była szybka i skuteczna. Podsumowania występujące na końcu każdego rozdziału stanowią swojego rodzaju podsumowanie i pomagają przyswoić sobie zawarte w treści pojęcia wraz z krótkim wyjaśnieniem.

Ze względu na obszerny spis treści zamieściliśmy go na dodatkowej stronie :spis treści

 

Autor:

dr inż. Bogusław Madej autor i współautor wielu książek i podręczników z dziedziny transportu. Specjalista z ponad 50 letnim doświadczeniem. Teoretyk i praktyk. Wykładowca uczelniany z dużym stażem oraz doświadczeniem naukowym i pedagogicznym. Prowadzący szkolenia dla dorosłych. Były kierownik Zakładu w Instytucie Transportu Samochodowego w Warszawie, prezes Akademii Transportu i Przedsiębiorczości w Warszawie oraz dyrektor PKS w Częstochowie.
Obecnie prowadzi prywatną działalność gospodarczą pod nazwą ATUT-BM Sp. z o.o. również w Warszawie.

 

Znajdujące się w serwisie treści i obrazy są chronione prawem autorskim.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i przedruki w jakiejkolwiek formie bez zgody firmy NET POLSKA - ZABRONIONE.

NET POLSKA
71 - 001 Szczecin, ul. Południowa 15,
91 483-70-70 (tel.), 091 482-32-32 (fax.)
www.netpolska.com
copyright © 2001 - 2021