Masz Pytania ? Dzwoń
91 482 32 32
91 483 70 70

NET POLSKA - Informacje o firmie

Net Polska powstała w 2001 roku, po zakończeniu działalności spółki cywilnej PSM, w której głównym udziałowcem był obecny właściciel firmy. Spółka PSM działała od 1999 roku i prowadziła Pierwszy Serwis Międzynarodowy Transportu i Spedycji www.psm.pl. Net Polska przejęła obowiązki PSM i obecnie jest największym polskim dostawcą rozwiązań teleinformatycznych dla firm transportowych i spedycyjnych, ośrodków szkoleń oraz kierowców. Współpracujemy z największymi producentami oprogramowania, zarówno w kraju jak i za granicą, z organizacjami zrzeszającymi przewoźników, instytucjami państwowymi nadzorującymi funkcjonowanie branży transportowej, pozostajemy również w ciągłym kontakcie z przedstawicielami rządu w zakresie prawnym.

Nasza oferta to nie tylko oprogramowanie ale również książki, urządzenia do tachografów cyfrowych i analogowych, mapy, nawigacja oraz osprzęt. Jako Net Polska, od 13 lat służymy pomocą w doborze rozwiązań informatycznych oraz poradach prawnych.

Szeroka gama produktów, doskonała szybka i fachowa obsługa oraz niskie ceny to niektóre atuty NET POLSKA. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią, poprzez sklep internetowy i sieć dystrybutorów.

Dla komfortu naszych przyszłych i obecnych klientów ciągle udoskonalamy nasze umiejętności, przechodzimy szkolenia tak aby zapewnić obsługę na najwyższym poziome.

Jeśli potrzebujesz dobrego rozwiązania u nas znajdziesz je na pewno - Zapraszamy.

Z poważaniem

Dyrektor NET POLSKA

Piotr Szczęsny

Znajdujące się w serwisie treści i obrazy są chronione prawem autorskim.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i przedruki w jakiejkolwiek formie bez zgody firmy NET POLSKA - ZABRONIONE.

NET POLSKA
71 - 001 Szczecin, ul. Południowa 15,
91 483-70-70 (tel.), 091 482-32-32 (fax.)
www.netpolska.com
copyright © 2001 - 2024