Masz Pytania ? Dzwoń
91 482 32 32
91 483 70 70

Oprogramowanie do tachografów cyfrowych i analogowych.

Od blisko 20 lat dostarczamy nowoczesne rozwiązania, moduły i aplikacje, z których korzysta dziś wiele dziesiątek firm transportowych oraz warsztatów. Staramy się, by nasza oferta była cały czas uzupełniana o innowacyjne produkty. Udostępniamy m.in. pełne różnych funkcji, specjalistyczne oprogramowanie do tachografów (zarówno cyfrowych, jak i analogowych). Polecamy oprogramowanie:

  • TachoSpeed - ewidencja czasu pracy kierowcy z tą aplikacją jest szybka i prosta. Aplikacja precyzyjnie odczytuje tarcze i kontroluje wykroczenia.
  • TachoStudio - intuicyjna, łatwa w obsłudze aplikacja do ewidencji tachografów, bardzo popularna w wielu firmach spedycyjnych - zarówno bardzo dużych, jak i małych.
  • D-Store ACTIA - dedykowane dla autoryzowanych warsztatów, pozwala łatwo i szybko pobrać niezbędne dane i zarządzać kartami warsztatowymi.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty - w razie pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt.


Oprogramowanie TachoStudio - Moduł cyfrowy

Oprogramowanie TachoStudio - Moduł cyfrowy

Niezbędny w każdej firmie program do pobierania danych z kart chipowych kierowców i tachografów. Umożliwia ewidencję plików, wykaz dat poboru i podgląd podstawowych informacji zapisanych w plikach cyfrowych. Bez ograniczeń ilości...

+23% VAT = 195,57 brutto PLN 159,00 zł netto  
Oprogramowanie TachoStudio

Oprogramowanie TachoStudio

Nowoczesne i niezwykle wydajne oprogramowanie do ewidencji, analizy i kontroli czasu pracy kierowców. W oparciu o wprowadzone dane z kart chipowych kierowców i tachografów cyfrowych umożliwia tworzenie wielu raportów, zestawień...

POLECAMY
cena od 295 zł netto + 23% VAT
Zaświadczenie kierowcy PROGRAM

Zaświadczenie kierowcy PROGRAM

Zachęcamy do zakupu prostego i taniego programu do wystawiania zaświadczeń o nieprowadzeniu pojazdu dla kierowców. Program umożliwia obsługę dowolnej liczby kierowców zatrudnionych w dowolnej liczbie firm.

+23% VAT = 134,07 brutto PLN 109,00 zł netto  
Program Tachospeed

Program Tachospeed

Program TachoSpeed służy do tworzenia ewidencji oraz rozliczania czasu pracy kierowców w oparciu o dane przechowywane na kartach kierowców lub tarczach tachografu. W połączeniu z programem Midas przygotowuje listy płac i odcinki...

POLECAMY
cena od 499 zł netto + 23% VAT
Oprogramowanie TachoAnalizer do tachografów.

Oprogramowanie TachoAnalizer do tachografów.

TachoAnalizer R służy do kontroli czasu pracy kierowców na podstawie zapisów tarcz tachografów oraz kart chipowych kierowców. Dzięki swoim możliwościom staje się podstawowym narzędziem wykorzystywanym w każdej bez wyjątku firmie...

na zamówienie
Oprogramowanie dla warsztatów D-Store ACTIA

Oprogramowanie dla warsztatów D-Store ACTIA

Przeznaczone dla warsztatów zajmujących się legalizacją tachografów oprogramowanie D-Store służy do pobierania danych z tachografów cyfrowych.

+23% VAT = 2 447,70 brutto PLN 1 990,00 zł netto  
Znajdujące się w serwisie treści i obrazy są chronione prawem autorskim.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i przedruki w jakiejkolwiek formie bez zgody firmy NET POLSKA - ZABRONIONE.

NET POLSKA
71 - 001 Szczecin, ul. Południowa 15,
091 483 70 70 (tel.), 091 482 32 32 (fax.)
www.netpolska.com
copyright © 2001 - 2019
Nasze telefony
91 483 70 70
91 482 32 32