Masz Pytania ? Dzwoń
91 482 32 32
91 483 70 70

Oprogramowanie TachoAnalizer do tachografów.

TachoAnalizer R służy do kontroli czasu pracy kierowców na podstawie zapisów tarcz tachografów oraz kart chipowych kierowców. Dzięki swoim możliwościom staje się podstawowym narzędziem wykorzystywanym w każdej bez wyjątku firmie posiadającej flotę pojazdów. Program spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania nie tylko przepisów UE, ale również poszczególnych krajów.
na zamówienie
Ocena:
  ( 4/1 )
Producent: DPK System

TachoAnalizer pobiera i analizuje dane z tarcz oraz kart chipowych kierowców.

Umożliwia import plików z tachografów cyfrowych i kart.

Pozwala na odczyt i przenoszenie danych z tachografów cyfrowych do komputerów PC oraz zapisania ich do bazy danych.

Prezentowany program nie posiada budowy modułowej, ponieważ zawiera wszystkie elementy w jednej całości i bez żadnych dodatkowych elementów może pracować w sieci lokalnej, przez Internet, itp. Nie istnieje również podział na stanowisko do skanowania, analizy i raportowania - każde stanowisko wyposażone w program jest w pełni funkcjonalne.

Program sprzedawany jest w wersjach:

 • TC Start - Podstawowy moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją, brak możliwości skanowania tarcz analogowych, podstawowa funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TC Start + - Rozszerzony moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją i zarządzaniem archiwum, brak możliwości skanowania tarcz analogowych, podstawowa funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TC Normal - Podstawowy moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją, brak możliwości skanowania tarcz analogowych, szeroka funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TC Normal + - Rozszerzony moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją i zarządzaniem archiwum, brak możliwości skanowania tarcz analogowych, szeroka funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TC Extra - Podstawowy moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją, brak możliwości skanowania tarcz analogowych, extra pełna funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TC Extra + - Rozszerzony moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją i zarządzaniem archiwum, brak możliwości skanowania tarcz analogowych, extra pełna funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TA - Brak obsługi tachografów cyfrowych i kart kierowców; skanowanie, analiza i archiwizacja tarcz analogowych, extra pełna funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TCA Extra - Podstawowy moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją. Skanowanie, analiza
  i archiwizacja tarcz analogowych, extra pełna funkcjonalność programu związana z analizą danych.
 • TCA Extra + - Rozszerzony moduł cyfrowy z automatyczną archiwizacją i zarządzaniem archiwum. Skanowanie, analiza i archiwizacja tarcz analogowych, extra pełna funkcjonalność programu związana z analizą danych.

Cena programu jest uzależniona od wersji (licencji). Rodzaj wersji jest powiązany z ilością aut wykorzystywanych przez Państwa firmę.

W cenie programu roczny abonament na aktualizację oraz usługa pomocy technicznej na 1 rok.

Aby zamówić program prosimy o kontakt telefoniczny.
91 483 70 70
91 482 32 32
od 9 do 16

Znajdujące się w serwisie treści i obrazy są chronione prawem autorskim.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i przedruki w jakiejkolwiek formie bez zgody firmy NET POLSKA - ZABRONIONE.

NET POLSKA
71 - 001 Szczecin, ul. Południowa 15,
91 483-70-70 (tel.), 091 482-32-32 (fax.)
www.netpolska.com
copyright © 2001 - 2024