Masz Pytania ? Dzwoń
91 482 32 32
91 483 70 70

TachoStudio - Moduł użytkownicy

Moduł Użytkownicy to niespotykane w innych programach narzędzie do zarządzania wprowadzaniem, edycją i usuwaniem danych w programie. Dzięki niemu mamy możliwość przydzielenia uprawnień poszczególnym pracownikom czyli dostępu do różnych funkcji realizowanych przez program, a także do realizacji wybranych funkcji programu na wyselekcjonowanej liście kierowców i/lub pojazdów.

Ekran modułu użytkownicy

Moduł użytkownicy ekran pierwszy

Dla przykładu istnieje możliwość skonfigurowania uprawnień w ten sposób aby np. na jednym komputerze była możliwość tylko wprowadzania danych a na innych jej edycja czy przeglądanie.

Istnieje możliwość np. ustanowienia praw dla obsługi (oddziałów firmy) w taki sposób że każdy pracownik (oddział firmy) widzi i pracuje na wyselekcjonowanej liście kierowców i/lub pojazdów, natomiast w centrali obsługa ma dostęp do wszystkich danych.

Moduł użytkownicy ekran drugi

Wskazany na powyższym ekranie pracownik "Wiktor" posiada dostęp do wszystkich funkcji programu za wyjątkiem usuwania pojazdów. Przyznane uprawnienia mogą być realizowane tylko dla pojazdów których nr rejestracyjne znajdują się na liście "Posiada dostęp" i do wszystkich nowych pojazdów które wprowadzi do programu.

Uprawnienia przyznane obsłudze dotyczą wszystkich użytkowników pracujących na programie z osobna, bez względu czy obsługa pracuje w sieci lokalnej, przez internet czy tylko na jednym komputerze.

Ustanowienie uprawnień obsługi może dotyczyć realizacji określonych funkcji programu na wybranej grupie pojazdów i/lub kierowców.

Moduł Użytkownicy dodawany jest GRATIS do modułu Cyfrowego!

Znajdujące się w serwisie treści i obrazy są chronione prawem autorskim.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i przedruki w jakiejkolwiek formie bez zgody firmy NET POLSKA - ZABRONIONE.

NET POLSKA
71 - 001 Szczecin, ul. Południowa 15,
91 483-70-70 (tel.), 091 482-32-32 (fax.)
www.netpolska.com
copyright © 2001 - 2024