Masz Pytania ? Dzwoń
91 482 32 32
91 483 70 70

TachoStudio - Wersje sieciowe

Tachostudio w przeciwieństwie do innych programów jest wykonany w technologii Klient - Serwer z własnym programem przydziału stanowisk. Dzięki temu zdecydowanie przewyższa inne podobne programy dając możliwość pracy wielu osobom dysponując jedną tylko licencją.

Tachostudio w przeciwieństwie do innych programów jest wykonany w technologii Klient - Serwer z własnym programem przydziału stanowisk.

Dzięki temu zdecydowanie przewyższa inne podobne programy dając możliwość pracy wielu osobom dysponując jedną tylko licencją.

Jako jedyny program na rynku umożliwia pracę w sieci z licencją multistanowiskową.

Konfiguracja programu do pracy sieciowej jest niezwykle prosta ponieważ natychmiast po zainstalowaniu program jest do tego przygotowany.

W Tachostudio praca sieciowa realizowana jest w dwóch opcjach:

  • stanowisko
  • multistanowisko

Licencja Stanowiskowa

  • Praca z podziałem na stanowiska polega na zakupie tylu licencji dodatkowych na ilu komputerach będzie pracowała obsługa. Licencja jest powiązana ze stanowiskiem i nie ma możliwości pracy programu na innym komputerze. Obsługa może pracować na programie w tym samym czasie.

Licencja MultiStanowiskowa

  • To wyjątkowe nowe rozwiązanie umożliwia obsługę programu z dowolnego komputera w sieci lokalnej oraz przez internet. Licencja nie jest przypisana do komputera tylko związana jest z użytkownikiem.

Mając do dyspozycji TYLKO jedną licencję na multistanowisko istnieje możliwość obsługi programu z dowolnej liczby komputerów w firmie oraz poza nią.

Dla przykładu mając do dyspozycji jedna multilicencję zainstalowaną na komputerze mającym dostęp do internetu w trakcie dnia pracy program może być obsługiwany przez panią np. z działu kadr, po południu szef firmy może sprawdzić wyniki kontroli w swoim biurze lub w domu, a wieczorem kierowca będący w trasie za pomocą czytnika i laptopa może przesłać do firmy dane pobrane z karty.

Podobnie w przypadku kilku oddziałów za pomocą jednej licencji na multistanowisko dane do programu mogą być wprowadzane z każdego z nich np. w różnych godzinach.

Dzięki zastosowaniu multistanowiska koszty zakupu oprogramowania można zredukować do minimum otrzymując jednocześnie doskonałe narzędzie do ewidencji, analizy i kontroli pracy kierowców.

Na uwagę zasługuje fakt że tylko w Tachostudio istnieje możliwość pobierania danych z karty za pomocą czytnika PC/SC lub urządzenia D-Box podłączonego do innego komputera !

Znajdujące się w serwisie treści i obrazy są chronione prawem autorskim.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i przedruki w jakiejkolwiek formie bez zgody firmy NET POLSKA - ZABRONIONE.

NET POLSKA
71 - 001 Szczecin, ul. Południowa 15,
91 483-70-70 (tel.), 091 482-32-32 (fax.)
www.netpolska.com
copyright © 2001 - 2024