Masz Pytania ? Dzwoń
91 482 32 32
91 483 70 70

Tachograf cyfrowy ACTIA

Najnowszy model marki Actia. SmarTach rejestruje stany aktywności zgodnie z regułą jednej minuty. Posiada proste intuicyjne menu. Prawdziwy partner na drodze, tachograf SmarTach zapewnia dostarczenie informacji dotyczących czasu spędzonego na prowadzeniu pojazdu i odpoczynku, pomaga w zarządzaniu dniem roboczym zgodnie z obowiązującym prawem.
3 975,00 zł netto  
Waga: 4.5 kg +23% VAT = 4 889,25 brutto PLN,
Ocena:
  ( 5/1 )
Producent: Actia

SmarTach jest tachografem cyfrowym, który zastępuje tradycyjną tarczę papierową (wykresówkę). Nowy system pozwala na rejestrację, przechowywanie, wyświetlanie, drukowanie danych wyjściowych związanych z czynnościami wykonywanymi przez kierowcę. Dane są przechowywane na inteligentnych kartach chipowych i w pamięci tachografu SmarTach.
Użytkownicy SmarTach są identyfikowani za pomocą własnych kart osobistych, które umożliwiają dostęp do odpowiednich funkcji i danych.
Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, opiera się na interaktywnym menu i tylko 6 przyciskach. SmarTach wykrywa również zdarzenia i usterki, stosownie informując o nich użytkowników. SmarTach dostarcza lepszego zabezpieczenia przed fałszowaniem danych, ułatwia przestrzeganie ustawodawstwa socjalnego oraz zapewnia poprawę bezpieczeństwa na drogach.

Tachograf czfrowz SmarTach Actia

Nowoczesne rozwiązania

  • 2 czytniki kart chipowych
  • pamięć, która rejestruje i przechowuje informacje z 365 dni pracy kierowcy: dane, status, czynności kierowcy, przebytą drogę, awarie.
  • ekran, na którym wyświetlane są informacje dotyczące prędkości pojazdu, przebytej drogi oraz inne zarejestrowane dane
  • drukarka, która na żądanie zapewnia wydruk z zaznaczeniem głównych danych zawartych w pamięci tachografu lub karty kierowcy.

Zalety

  • Lepsza kontrola czynności pojazdu - przez kierowców, firmy przewozowe oraz służby kontrolne.

Łatwość i ergonomiczność codziennego użytkowania

  • Kierowca dysponując osobistą kartą chipową rejestruje dane z 28 dni pracy - dane te wyświetlane są na ekranie tachografu.

Analiza i zarządzanie danymi

  • Aby uzyskać wszelkie potrzebne informacje przewoźnik odczytuje jedynie dane z tachografu lub karty chipowej kierowcy korzystając z posiadanego sprzętu komputerowego oraz dedykowanego oprogramowania. Koniec z papierowymi wykresówkami!

Niezawodność

  • Dane są bezpiecznie przechowywane w pamięci systemu

Kompatybilność

  • Tachograf kompatybilny z systemami zarządzania flotą (GPS & GSM)
Znajdujące się w serwisie treści i obrazy są chronione prawem autorskim.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i przedruki w jakiejkolwiek formie bez zgody firmy NET POLSKA - ZABRONIONE.

NET POLSKA
71 - 001 Szczecin, ul. Południowa 15,
91 483-70-70 (tel.), 091 482-32-32 (fax.)
www.netpolska.com
copyright © 2001 - 2024