Masz Pytania ? Dzwoń
91 482 32 32
91 483 70 70

Czytniki karty kierowcy

Odczyt karty kierowcy może być dokonany na kilka sposobów. Pierwszym z nich i najbardziej powszechnym jest czytnik do karty kierowcy i program. Kierowca wkłada kartę do czytnika i sczytuje dane bezpośrednio do komputera lub telefonu komórkowego. Odczyt karty czipowej można wtedy natychmiast przesłać do siedziby pracodawcy. Innym rozwiązaniem jest czytnik który posiada wewnętrzną pamięć i zasilanie. Sczytanie karty następuje automatycznie po włożeniu jej w slot urządzenia przez kierowcę. Dla pracodawców do odczytu tachografu i karty mamy proste i funkcjonalne czytniki tachografów cyfrowych.

O sposobach pobierania szerzej piszemy w artykule jak pobrać dane z karty kierowcy a jak z tachografu Wszystkie oferowane w sklepie czytniki pobierają dane z kart pierwszej i drugiej generacji (G1 i G2). Poniżej lista najtańszych i najlepszych czytników dla kierowców i pracodawców na rynku.


Czytnik karty kierowcy do telefonu i komputera

Czytnik karty kierowcy do telefonu i komputera

Zachęcamy do zakupu uniwersalnego czytnika kart kierowców. Jest to proste w obsłudze urządzenie, dzięki któremu odczytają Państwo dane z karty kierowcy do komputera, telefonu komórkowego. Pobrane pliki można wysłać emailem, lub poddać analizie wykroczeń w programie....

115,00 zł netto
+23% VAT = 141,45 brutto
Czytnik karty kierowcy z programem

Czytnik karty kierowcy z programem

W promocyjnej ofercie proponujemy zakup zestawu do odczytu i analizy danych z karty kierowcy, Zestaw składa się z czytnika SmartCard USB oraz programu TachoStudio. Zaletą zestawu jest kontrola wykroczeń kierowcy.

zestaw
390,00 zł netto
+23% VAT = 479,70 brutto
TS Pro Zero niezależny czytnik karty kierowcy

TS Pro Zero niezależny czytnik karty kierowcy

Niezależny samodzielny czytnik karty kierowcy. Posiada własną pamięć, zasilanie. Odczyt następuje natychmiast po włożeniu karty w slot czytnika a dane zapisywane są w wewnętrznej pamięci. Duża pamięć pomieści kilka tysięcy odczytów na karcie microSD.

669,00 zł netto
+23% VAT = 822,87 brutto
ACTIA Reader - Kontroler wykroczeń kierowcy

ACTIA Reader - Kontroler wykroczeń kierowcy

Bez komputera, programu i czytnika. Kontroler Actia reader pokaże wykroczenia, czasy aktywności oraz dopuszczalny pozostały czas pracy dla kierowcy.

990,00 zł netto
+23% VAT = 1 217,70 brutto
Znajdujące się w serwisie treści i obrazy są chronione prawem autorskim.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i przedruki w jakiejkolwiek formie bez zgody firmy NET POLSKA - ZABRONIONE.

NET POLSKA
71 - 001 Szczecin, ul. Południowa 15,
91 483-70-70 (tel.), 091 482-32-32 (fax.)
www.netpolska.com
copyright © 2001 - 2024