Masz Pytania ? Dzwoń
91 482 32 32
91 483 70 70

Oprogramowanie do tachografów cyfrowych i analogowych.

Od blisko 20 lat dostarczamy nowoczesne rozwiązania, moduły i aplikacje, z których korzysta dziś wiele dziesiątek firm transportowych oraz warsztatów. Staramy się, by nasza oferta była cały czas uzupełniana o innowacyjne produkty. Udostępniamy m.in. pełne różnych funkcji, specjalistyczne oprogramowanie do tachografów (zarówno cyfrowych, jak i analogowych). Polecamy oprogramowanie:

  • TachoSpeed - ewidencja czasu pracy kierowcy z tą aplikacją jest szybka i prosta. Aplikacja precyzyjnie odczytuje tarcze i kontroluje wykroczenia.
  • TachoStudio - intuicyjna, łatwa w obsłudze aplikacja do ewidencji tachografów, bardzo popularna w wielu firmach spedycyjnych - zarówno bardzo dużych, jak i małych.
  • D-Store ACTIA - dedykowane dla autoryzowanych warsztatów, pozwala łatwo i szybko pobrać niezbędne dane i zarządzać kartami warsztatowymi.

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty - w razie pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt.


Oprogramowanie TachoStudio - Moduł cyfrowy

Oprogramowanie TachoStudio - Moduł cyfrowy

Niezbędny w każdej firmie program do pobierania danych z kart chipowych kierowców i tachografów. Umożliwia ewidencję plików, wykaz dat poboru i podgląd podstawowych informacji zapisanych w plikach cyfrowych. Bez ograniczeń ilości kierowców i pojazdów. Program...

349,00 zł netto
+23% VAT = 429,27 brutto
Oprogramowanie TachoStudio

Oprogramowanie TachoStudio

Nowoczesne i niezwykle wydajne oprogramowanie do ewidencji, analizy i kontroli czasu pracy kierowców. W oparciu o wprowadzone dane z kart chipowych kierowców i tachografów cyfrowych umożliwia tworzenie wielu raportów, zestawień kontrolnych i informacyjnych stanowiących...

POLECAMY
cena od 695.00 zł netto
+ 23 % VAT = 854,85 brutto
Program Tachospeed Expert

Program Tachospeed Expert

Program TachoSpeed Expert służy do tworzenia ewidencji oraz rozliczania czasu pracy kierowców w oparciu o dane przechowywane na kartach kierowców lub tarczach tachografu. Przygotowuje listy płac i odcinki wypłat zgodne z ewidencją czasu pracy. Wykonuje raporty dla...

POLECAMY
cena od 1542.00 zł netto
+ 23 % VAT = 1 896,66 brutto
Aktualizacja programu Tachospeed do wersji Expert

Aktualizacja programu Tachospeed do wersji Expert

Aktualizacja program TachoSpeed do wersji Expert. Najnowszej wersji uznanego programu do tworzenia ewidencji oraz rozliczania czasu pracy kierowców w oparciu o dane przechowywane na kartach kierowców lub tarczach tachografu.

POLECAMY
cena od 367.24 zł netto
+ 23 % VAT = 451,71 brutto
Zaświadczenie kierowcy PROGRAM

Zaświadczenie kierowcy PROGRAM

Zachęcamy do zakupu prostego i taniego programu do wystawiania zaświadczeń o nieprowadzeniu pojazdu dla kierowców. Program umożliwia obsługę dowolnej liczby kierowców zatrudnionych w dowolnej liczbie firm.

399,00 zł netto
+23% VAT = 490,77 brutto
Oprogramowanie TachoAnalizer do tachografów.

Oprogramowanie TachoAnalizer do tachografów.

TachoAnalizer R służy do kontroli czasu pracy kierowców na podstawie zapisów tarcz tachografów oraz kart chipowych kierowców. Dzięki swoim możliwościom staje się podstawowym narzędziem wykorzystywanym w każdej bez wyjątku firmie posiadającej flotę pojazdów. Program...

na zamówienie
Oprogramowanie dla warsztatów D-Store ACTIA

Oprogramowanie dla warsztatów D-Store ACTIA

Przeznaczone dla warsztatów zajmujących się legalizacją tachografów oprogramowanie D-Store służy do pobierania danych z tachografów cyfrowych.

3 990,00 zł netto
+23% VAT = 4 907,70 brutto
Znajdujące się w serwisie treści i obrazy są chronione prawem autorskim.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i przedruki w jakiejkolwiek formie bez zgody firmy NET POLSKA - ZABRONIONE.

NET POLSKA
71 - 001 Szczecin, ul. Południowa 15,
91 483-70-70 (tel.), 091 482-32-32 (fax.)
www.netpolska.com
copyright © 2001 - 2024